Varbase Layout Builder (10.0.60) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Section
gl: Sección

en: Layout
gl: Disposición

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Authored by
gl: Creado por

en: Media
gl: Medios

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
