Varbase Layout Builder (10.0.61) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
