Varbase Layout Builder (10.0.62) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: On
no: På

en: Size
no: Størrelse

en: Reset
no: Nullstill

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: Label
no: Etikett

en: Section
no: Seksjon

en: Layout
no: Utforming

en: Created
no: Opprettet

en: Page
no: Side

en: Off
no: Av

en: Menu link
no: Menylenke

en: Filter
no: Filtrer

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Sticky at top of lists
no: Klistret på toppen av lister

en: Gallery
no: Galleri

en: Heading
no: Overskrift

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Desc
no: Synkende

en: Template
no: Mal

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret

en: Offset
no: Forskyving

en: Page description
no: Beskrivelse av sida

en: Meta tags
no: Meta-tagger

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: « First
no: « Første

en: Last »
no: Siste »

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: Asc
no: Stigende

en: Section @section
no: Seksjon @section

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
no: Innhold begrenset til @limit tegn, resterende: <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
no: Tidspunktet da innholdet ble opprettet.

en: The time that the node was last edited.
no: Tidspunktet da noden sist ble redigert.

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.
