Varbase Layout Builder (10.0.67) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Gallery
lv: Galerija

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Authored by
lv: Autors

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
