Varbase Layout Builder (10.0.68) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Size
ms: Saiz

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
