Varbase Layout Builder (all releases) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Color
bn: রং
