Varbase Layout Builder (all releases) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Target
bo: དམིགས་གནས
