Varbase Layout Builder (all releases) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Outline
et: Sisukord

en: Layout
et: Paigutus

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Color
et: Värv

en: Sizes
et: Suurused

en: Target
et: Siht
