Varbase Layout Builder (all releases) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stødd

en: Outline
is: Yvirlit

en: Color
is: Litur
