Varbase Layout Builder (all releases) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Target
kn: ಗುರಿ
