Varbase Layout Builder (all releases) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ
