Varbase Layout Builder (all releases) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ
