Varbase Layout Builder (all releases) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Color
ps: رنګ

en: Target
ps: موخه
