Varbase Layout Builder (all releases) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: None
pt: Nenhum

en: Outline
pt: Estrutura

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Color
pt: Cor

en: Target
pt: Destino
