Varbase Layout Builder (all releases) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Outline
sl: Struktura

en: Layout
sl: Postavitev

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Color
sl: Barva
