Varbase Layout Builder (all releases) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Outline
tr: Anahat

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Heading
tr: Başlık

en: Colors
tr: Renkler

en: Color
tr: Renk

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: Target
tr: Hedef
