Varbase Layout Builder (all releases) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Немає

en: Outline
uk: Підшивка

en: Layout
uk: Макет

en: Gallery
uk: Галерея

en: Heading
uk: Заголовок

en: Colors
uk: Кольори

en: Color
uk: Колір

en: Sizes
uk: Розміри

en: Target
uk: Ціль

en: HTML code
uk: HTML код

en: Col
uk: Стовп

en: Section @section
uk: Секція @section

en: Horizontal alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання
