Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
