Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Sizes
ka: ზომები

en: - All -
ka: - ყველა -
