Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Outline
te: ఆకృతి

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Color
te: రంగు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
