Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Heading
jv: Irahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Color
jv: Kelir

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
