Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Color
ml: നിറം

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
