Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha7) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv
