Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana
