Varbase Layout Builder (10.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Label
lt: Etiketė

en: Section
lt: Sekcija

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Heading
lt: Antraštė

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Color
lt: Spalva

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
