Varbase Layout Builder (10.1.0-beta12) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Outline
ur: آؤٹ لائن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
