Varbase Layout Builder (10.1.0-beta13) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Color
eu: Kolore

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
