Varbase Layout Builder (10.1.0-beta13) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Color
ps: رنګ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -
