Varbase Layout Builder (10.1.0-beta13) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Color
sr: Боја

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
