Varbase Layout Builder (10.1.0-beta3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: Label
os: Нысан
