Varbase Layout Builder (10.1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Outline
kk: Жиек

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Color
kk: Түс

en: Authored on
kk: Уақыты
