Varbase Layout Builder (10.1.0-beta9) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Color
af: Kleur

en: Authored on
af: Geskep op

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
