Varbase Layout Builder (10.1.0-rc6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: More
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Color
ta: நிறம்
