Varbase Layout Builder (10.1.0-rc7) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: More
gu: વધુ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Color
gu: રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
