Varbase Layout Builder (10.1.0-rc7) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: More
is: Meira

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Outline
is: Útlína

en: Label
is: Merking

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Filter
is: Sía

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Authored by
is: Höfundur

en: Color
is: Litur

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
