Varbase Layout Builder (10.1.10) - en to no translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: More
no: Mer

en: On
no: På

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Size
no: Størrelse

en: None
no: Ingen

en: Outline
no: Bokstruktur

en: Off
no: Av

en: Menu link
no: Menylenke

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Sticky at top of lists
no: Klistret på toppen av lister

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Colors
no: Farger

en: Color
no: Farge

en: Authored on
no: Opprettet

en: Change
no: Endre

en: Changed
no: Endret

en: Sizes
no: Størrelser

en: Paragraph
no: Avsnitt

en: Target
no: Mål

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
no: Innhold begrenset til @limit tegn, resterende: <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
no: Avsnitt

en: The time that the node was created.
no: Tidspunktet da innholdet ble opprettet.

en: The time that the node was last edited.
no: Tidspunktet da noden sist ble redigert.

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Accordion Item
no: Element for ekspanderbar innholdsliste
