Varbase Layout Builder (10.1.11) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Color
nn: Farge

en: Authored on
nn: Skrive
