Varbase Layout Builder (10.1.13) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
