Varbase Layout Builder (10.1.14) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Disabled
be: Выключана

en: More
be: Болей

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Outline
be: Кароткі змест

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер

en: Authored on
be: Дата:

en: Change
be: Змяніць
