Varbase Layout Builder (10.1.14) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: More
ug: داۋامى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Media
ug: مېدىيا

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Color
ug: رەڭ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Target
ug: ئوبيېكت
