Varbase Layout Builder (10.1.15) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
