Varbase Layout Builder (10.1.15) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: Outline
sq: Struktura

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Color
sq: Ngjyra

en: Authored on
sq: Krijuar më
