Varbase Layout Builder (10.1.16) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Color
am: ቀለም

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
