Varbase Layout Builder (10.1.17) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Target
bo: དམིགས་གནས
