Varbase Layout Builder (10.1.17) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: More
ms: Lagi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Size
ms: Saiz

en: None
ms: Tiada

en: Link
ms: Pautan

en: Outline
ms: Garis bentuk

en: Expanded
ms: Terkembang

en: Off
ms: Tutup

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Color
ms: Warna

en: Authored on
ms: Dikarang pada
