Varbase Layout Builder (10.1.21) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: More
ne: थप

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
