Varbase Layout Builder (10.1.6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
