Varbase Layout Builder (10.1.8) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
