Varbase Layout Builder (10.2.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Outline
bg: Очертание

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Off
bg: Изключи

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Authored on
bg: Написано на
