Varbase Layout Builder (10.2.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: More
mr: अधिक

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद

en: Authored by
mr: लेखक

en: Colors
mr: रंग

en: Color
mr: रंग

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
